خدمات کیان ترابر

خدمات ارائه بیمه هوایی

شرکت AKT با ارائه سرویس ها و راهکارهای تازه و اثر بخش جهت حمل کالاهای ویژه اهتمام در جلب رضایت مشتریان و پاسخگویی به نیاز آنها جهت حمل کالا در مسیرهای داخلی و خارجی دارد.

بیشتر بدانید
صادرات و واردات با هواپیما
صادرات و واردات

مجموعه شرکت AKT آمادگی ارائه سرویس و خدمات مورد نیاز و مطلوب در حوزه صادرات و واردات را دارد.

بیشتر بدانید
حمل و نقل بار هوایی
حمل و نقل بار هوایی

شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی آسمان کیان ترابر (AKT) با بهره گیری از کادر مجرب، متعهد و آموزش دیده آماده ارائه کلیه خدمات حمل و نقل بار در مسیرهای داخلی و خارجی بوده که از امکانات مفید و موثری در این زمینه بهره گیری مینماید.

بیشتر بدانید
Transportation of exhibition goods by air
حمل و نقل کالاهای نمایشگاهی

شرکت AKT جهت فریت بار مسافری و تجاری از فرودگاهای ایران، حمل تخصصی بار هوایی از اقصی نقاط ایران به سراسر جهان خدمات فراوانی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

بیشتر بدانید
بسته بندی تخصصی

شرکت AKT با کادر مجرب در خصوص بسته بندی های تخصصی بار طبق استانداردهای بین المللی در خدمت شرکتها و اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد.

بیشتر بدانید
چارتر پروازهای باری

شرکت AKT با بهره گیری از امکانات منحصر به فرد و تجربه بسیار مفید در زمینه حمل و نقل هوایی، آمادگی کامل خود در پروازهای باری داخلی و خارجی را در مسیرهای مختلف چارتر نموده و کلیه امور مربوط به هندلینگ آن را نیز انجام دهد.

بیشتر بدانید
امکان صدور بارنامه پس کرایه

شرکت AKT جهت امکان صدور بارنامه پس کرایه از فرودگاهای ایران، حمل تخصصی بار هوایی از اقصی نقاط ایران به سراسر جهان خدمات فراوانی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

بیشتر بدانید
امور گمرکی
انجام کلیه امور گمرکی

شرکت AKT با کادر مجرب در خصوص انجام کلیه امور گمرکی و انجام و تشریفات گمرکی در کیان ترابر طبق استانداردهای بین المللی در خدمت شرکتها و اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد.

بیشتر بدانید
ارسال محصولات فروشگاه مجازی
حمل و نقل محصولات فروشگاه های مجازی

در شرکت آسمان کیان ترابر امکان دریافت هزینه کالا و هزینه حمل در مقصد وجود دارد. سهولت انجام امور مالی بین فرستنده و گیرنده و شفافیت داد و ستدها از مزایای این خدمات است.

بیشتر بدانید
ارسال درب منزل
ارائه خدمات درب به درب کالا

در شرکت کیان ترابر ارائه خدمات درب به درب کالا در مسیرهای داخلی و بین المللی وجود دارد. سهولت انجام امور مالی بین فرستنده و گیرنده و شفافیت داد و ستدها از مزایای این خدمات است.

بیشتر بدانید